strona główna     inf. o inwestycji     plany i ceny mieszkań     kredyty na zakup mieszkań     galeria     kontakt     PL  EN  RU
Apis Invest - Budownictwo Mieszkaniowe

Kredyty na zakup mieszkań

Cenimy Twój czas, dlatego w ramach kompleksowej obsługi oferujemy profesjonalną, rzetelną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Skontaktuj się z działem kredytowym Apis Invest (biuro@apisinvest.pl), by dedykowany doradca precyzyjnie określił Twoje możliwości i wybrał dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Dlaczego teraz warto kupić mieszkanie?

  • Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest obecnie bardzo korzystne, WIBOR stopa procentowa dla kredytów w PLN cały czas odnotowuje spadek, co przekłada się na znacznie niższą ratę kredytu i wyższą zdolność kredytową.

  • Od kilku lat mogliśmy zaobserwować ciągły spadek cen nieruchomości, które obecnie są na bardzo niskim poziomie, to właśnie teraz możesz sobie pozwolić na zakup wymarzonego mieszkania w bardzo rozsądnej cenie.

  • Nie zmarnuj swojej szansy na własne "M" i wykorzystaj odpowiedni moment na rynku na zakup nieruchomości zanim Banki wykorzystają moment obniżki stopy procentowej i podwyższą wysokość marży. Marża jest podstawową częścią składową oprocentowania, która jest na cały okres kredytowania i nie ulega zmianie, więc czym niższa marża tym niższa rata.

  • Jeszcze teraz możesz otrzymać kredyt na 100% wartości nieruchomości, od przyszłego roku natomiast planowane jest wprowadzenie kolejnej rekomendacji Komisji Nadzoru Finansowego, która narzuci konieczność posiadania min 10% wkładu własnego.

Wykorzystaj ten moment i stań się właścicielem wymarzonego mieszkania z najtańszym od wielu lat kredytem hipotecznym!

Współpracujemy z:

City Trader

City Trader Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się pośrednictwem finansowym, powstałą na bazie wieloletnich doświadczeń nabytych w drodze współpracy z największymi instytucjami finansowymi. Wiedzę i umiejętności te przekłada na zadowolenie swoich Klientów. Zdobyte doświadczenie przekłada się na niezależność i bezstronność.


Twój Doradca Kredytowy

Katarzyna Gurtat
tel. kom: +48 728 200 000
kgurtat@citytrader.pl


copyright © 2011 Apis Invest - Budownictwo Mieszkaniowe